Корзина
Нет отзывов, добавить
Турбівський машинобудівний завод (Світ маніпуляторів)
+380961739044

Українські сміттєвози

Українські сміттєвози

ТОВ «Турбівський машинобудівний завод» займається виробництвом сміттєвозів з боковим та заднім завантаженням.

Сміттєвоз – це спеціальний вантажний транспортний засіб, який призначений для завантаження твердих побутових відходів з контейнерів різних типів у кузов, їх ущільнення, транспортування та вивантаження механічним способом в місцях утилізації.

В нас на підприємстві виготовляються обладнання сміттєвозів двох типів, які встановлюються на нові шасі та бувші у використанні, а саме:

1.                  З боковим завантаженням, де кузов сміттєвоза заповнюється твердими побутовими відходами механічно, з контейнерів від 0,75м3 до 1,1м3, за допомогою маніпулятора, який встановлений на шасі автомобіля. Даний тип сміттєвоза, може мати бункер місткістю від 9м3 до 22м3, в залежності від вантажопідйомності шасі. Отже розглянемо які марки обладнання ми виготовляємо:

- Обладнання  сміттєвоза КО-431-05 з боковим завантаження об’ємом бункера - 9м³, встановлюється  на шасі ГАЗ-3307, ГАЗ-3309;

- Обладнання  сміттєвоза КО-431-02 з боковим завантаження об’ємом бункера – 10-13м³, встановлюється  на шасі ЗІЛ-130 та інші;

- Обладнання  сміттєвоза КО-431-03 з боковим завантаження об’ємом бункера - 13м³, встановлюється  на шасі МАЗ-4381, МАЗ-4370, КАМАЗ та інші;

- Обладнання  сміттєвоза КО-426-08 з боковим завантаження об’ємом бункера - 18м³ (22 м³), встановлюється  на шасі МАЗ-5340, КАМАЗ, MAN, DAF та інше;

 

2.      З заднім завантаженням. Коли завантаження твердих побутових відходів відбувається в ручну з відер та бачків. Завод виготовляє такі марки :

-          Обладнання сміттєвоза КО-433-01 з заднім ручним завантаженням об’ємом бункера - 9м³, встановлюється  на шасі ГАЗ-3307, ГАЗ-3309;

-          Обладнання сміттєвоза КО-433-02 з заднім ручним завантаженням об’ємом бункера - 10м³, встановлюється  на шасі ЗІЛ та інше.

На обладнання сміттєвоза надається гарантія – 1 рік.

Сміттєвози від машинобудівного заводу з кожним роком отримують все більше позитивних відгуків від наших замовників.

Підприємство також надає своїм замовникам  всебічну підтримку в гарантійному та після гарантійному обслуговуванні, в тому числі забезпечені запасними частинами. Крім того, заводом надаються послуги по ремонту сміттєвозів та іншої техніки.

У нас замовник може придбати обладнання сміттєвоза, встановити його на шасі  і отримати повний пакет документів для реєстрації автомобіля.

 Якщо виникли запитання, звертайтесь за телефонами вказаними на сайті, наші спеціалісти нададуть Вам відповідь на всі Ваші запитання, надішлють відео матеріали та всі технічні характеристики на вказану Вами електрону адресу, Viber….